Kurumsal

Karadeniz'in en seçkin hukuk büroları arasında yer alan 3a Hukuk & Avukatlık Ofisi, bölgenin en büyük hukuk bürolarından biri olmasının yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunar. 

Bankacılık, finans, ticaret, icra - iflas, iş, gayrimenkul, inşaat, tazminat, idare, miras, ceza tahkim arabuluculuk, uzlaştırma, sigorta ihale, aile hukuku ve deniz ticareti hukuku konularında dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedüre hukuki destek sağlar.

Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet veren 3a Hukuk & Avukatlık ofisinde yer alan ekibimiz müvekkillerimize mümkün olan en iyi hukuki servisleri vermek ve iş hayatına uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır. 

Ayrıca; dava yoluyla çözülmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın aksi getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta yapılacak girişimler izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçmektedir. Dava ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır.

Konularında uzman 7 avukatın birlikteliği ile güçlenen ofisimiz, her işin kendisine özgü yapısının gerektirdiği iş bölümü çerçevesinde çalışmaktadır. Ayrıca 3a Hukuk & Avukatlık ofisi bünyesinde 7 avukatın yanı sıra 2 stajyer avukat 1 yönetici asistanı, 3 departman koordinatörü, 3 icra katibi, 3 call center görevlisi, 10 haciz katibi, 1 dava katibi ve 1 sekreter bulunmaktadır.