Prensiplerimiz

3a Hukuk & Avukatlık bürosu hukuki tecrübesini ve hukuki düşünme yeteneğini birleştirerek daha da çok çalışmanın kendisini ve müvekkillerini daha da öne, ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. 3a Hukuk & Avukatlık bürosunun hukukçusu olarak bizleri; yurt içinde ve yurt dışında şimdiki, gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya sorunlarının hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın ,var oluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz. Ayrıca şunun da farkındayız ki , eğer biz hukuk dünyasında önde, ileride olursak bizim müvekkillerimiz de bizimle önde ve ileride olurlar.

Müvekkillerle olan çalışmalarımızda müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak gördüğümüz için, müvekkillerimiz büromuz hukukçularının hukuki deneyim ve kararlarına, onların getirdiği çözüm önerilerine tam olarak güvenmekte ve destek vermektedirler.

Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık meslek ilkelerine, Türkiye Barolar Birliğince hazırlanan reklam yasağı yönetmenliğine Avrupa birliği Avukatlık, meslek kurallarına uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir.

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar 3 a hukuk avukatlık bürosu olarak bizim de yapmaya çalıştığımız budur.Biz 3a Hukuk & Avukatlık bürosu olarak müşterilerimizin ve müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunların çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor ve bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz. Müşterilerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenle de müvekkil ve müşterilerimiz, 3a Hukuk & Avukatlık bürosu olarak yanlarında olduğumuzu yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar.